radca prawny łódź

Zapewniamy fachową i kompleksową pomoc prawną.

O Kancelarii.

Jesteśmy adwokatami oraz radcami prawnymi, którzy współpracują pod marką „Kancelaria Prawna LUXOR”. Świadczymy fachową i kompleksową pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i małe firmy rodzinne, a także osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej. W naszej kancelarii prawnej specjalizacja to podstawa. Nasi radcy prawni i adwokaci wiedzą czym lubą się zajmować. Przekazując nam sprawę wiesz, że prowadzi ją właściwy specjalista, który ma na uwadze rzetelną analizę zagadnienia.

Zapewniamy pomoc prawną przedsiębiorcom potrzebującym jej sporadycznie, jak również tym, którzy wymagają jej stale i kompleksowo. Drogi Kliencie możesz być pewien, że Twoja sprawa zostanie potraktowana z najwyższą starannością.

Współpracujemy z fachowym biurem rachunkowym oraz z najlepszymi komornikami w Polsce.

Jak każda kancelaria adwokacka lub radcowska w Łodzi, my również zajmujemy się windykacją długów. W odróżnieniu od większości kancelarii prawnych, w dziedzinie windykacji należności odnosimy duże sukcesy. Obok wyraźnie zaznaczonych dziedzin prawa w których się specjalizujemy, świadczymy również porady prawne w takich sprawach jak np. podatki, zamówienia publiczne, postępowania administracyjne, czy spory budowlane. Jesteśmy więc kancelarią kompletną, w której znajdziesz pomoc prawną z każdej dziedziny prawa.

Czy jest to windykacja czy odszkodowania ,czy porada prawna w ramach prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa, możesz być pewien, że wybierając Kancelarię Prawną LUXOR trafiłeś w ręce dobrego adwokata i radcy prawnego.


Szanowny Kliencie, nasi radcy prawni czekają na Twój kontakt.
Odwiedź siedzibę Kancelarii LUXOR w Łodzi lub zadzwoń. Zapraszamy!

Prowadzimy szkolenia z wielu dziedzin prawa, technik sprzedaży i zagadnień BHP, które są dedykowane przedsiębiorcom, stowarzyszeniom oraz instytucjom państwowym. Miejscem prowadzenia szkoleń przez współpracujących z nami doktorów nauk prawnych oraz innych wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest miasto Łódź.

Interesujesz nas tylko Ty Drogi Kliencie oraz to czy nasze umiejętności pomogą Ci w osiągnięciu realnych korzyści.

Czy decyzję o wyborze kancelarii prawnej zostawiasz sobie na później? Zawsze masz do załatwienia ważniejsze sprawy? Nie zwlekaj zanim będzie za późno. Możesz być pewien, że nasz radca prawny lub adwokat potraktuje Cię z należnym Tobie szacunkiem i uwagą. Zadzwoń do naszej kancelarii prawnej w Łodzi.