praca

Drogi współpracowniku.

Każdy dobry adwokat jest mile widziany w naszej kancelarii prawnej.

Jeżeli przy tym jesteś człowiekiem, dla którego ważna jest uczciwość, rzetelność i profesjonalizm w pracy, to witamy w klubie.

Gdy traktujesz swoje porady prawne jak coś, co daje Klientowi rzeczywistą korzyść to z pewnością nasza kancelaria jest dla Ciebie.

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią Prawną LUXOR.

Przed spotkaniem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Poszukujemy handlowców do sprzedaży usług prawnych i finansowych.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie planów sprzedaży usług prawnych i finansowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (mile widziana)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wysoką prowizję
  • Wysoką jakość obsługi zleconych spraw oraz poczucie zatrudnienia w Kancelarii cieszącej się pozytywnymi rekomendacjami klientów oraz współpracowników.
  • Pracę w Kancelarii, w której panują jasne zasady współpracy
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe