Kliknij na pytanie, aby przejść do odpowiedzi:

Każdy współpracujący z Kancelarią Prawną LUXOR adwokat i radca prawny udziela porad prawnych w godzinach od 9:00 – 18:00. Spotkanie w kancelarii jest możliwe po uzgodnieniu dogodnego terminu  telefonicznie lub drogą mailową.

Kancelaria Prawna LUXOR za windykację należności nie pobiera opłat wstępnych i nalicza prowizję wyłącznie od odzyskanych kwot.

Tak. Jest to wygodny sposób komunikacji. Drogi Kliencie prosimy abyś opisał w treści maila stan faktyczny oraz załączył skany potrzebnych dokumentów. W przypadku skomplikowanych spraw niezbędne będzie spotkanie.

Abyśmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom i nie narazić Cię na negatywne konsekwencje, musimy przeanalizować dokumenty. Dlatego prosimy abyś zabrał ze sobą wszelkie dokumenty związane ze sprawą. W szczególności chodzi o korespondencje mailową ze stroną przeciwną, faktury, korespondencję z sądem lub komornikiem itp. W przypadku kierowania sprawy do sądu prosimy o przedstawienie oryginałów dokumentów.

W przypadku drobnej porady prawnej, czy opracowania projektu umowy lub opinii prawnych wystarczą kserokopie lub skany dokumentów.

Co do zasady działamy na obszarze centralnej Polski. Jednakże obsługujemy zdalnie firmy z całego kraju, ograniczając obopólne wizyty do minimum.

Każda profesjonalna kancelaria adwokacka czy radcowska powinna szanować kontrahentów swoich Klientów. Zachowując wysoką skuteczność prowadzonej windykacji i mając na względzie interes naszego Klienta, dążymy do tego aby dłużnik zechciał z nami współdziałać na partnerskich zasadach, tak aby po zakończeniu windykacji należności nasz Klient nie stracił swojego klienta. Czasami po zakończeniu windykacji polubownej lub sądowej dla naszego Klienta, dłużnik naszego Klienta zwraca się do nas o pomoc w windykacji długów od swoich własnych klientów, co jest dla nas największym komplementem.